انواع گنج یاب تصویری

ikpvmetaldetector مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

انواع گنج یاب تصویری به همراه قیمت

گنج یاب ها از دستگاههای الکترونیکی پیشرفته ای میباشند که در ایران با استقبال زیادی روبرو شده اند و دلیل آن نیز تاریخ غنی و باستانی سرزمین ایران است. دستگاههای گنج یاب برای پیدا کردن دفینه و گنج بسیار بهتر از فلزیاب ها عمل میکنند و دلیل آن نیز استفاده از سیستم تفکیک پیشرفته در آنها است. این دستگاهها میتوانند فلزات با ارزش مانند طلا را از فلزات بی ارزش مانند آهن تفکیک کرده و تشخیص دهند. انواع گنج یاب تصویری در بازار موجود است که هرکدام برای هدف و کار خاصی بهینه و طراحی شده اند. اگر قصد خرید گنج یاب برای کاوش های خود را دارید و اطلاعات کافی را ندارید، با ما همراه باشید.

انواع گنج یاب تصویری

به صورت کلی انواع گنج یاب تصویری به قرار زیر است :

  • گنج یاب تصویری پالسی
  • گنج یاب تصویری نقطه زن
  • گنج یاب تصویری شعاع زن
  • گنج یاب تصویری مگنومتر

تصویری پالسی

گنج یاب های تصویری ای که از سیستم پالسی بهره میبرند دارای عمق کاوش بیشتر و خطای کمتری نسبت به دیگر مدل های مشابه برخوردارند. برای بسیاری از کاوشگران عمق کاوش از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر فاکتور ها برخوردار است و دلیل آن نیز این است که عمق دفینه های ایران معمولا بالای ۳ متر است و خاک ایران دارای مقادیر بسیار زیادی از مواد معدنی میباشد که باعث ایجاد اختلال در کار فلزیاب ها میشود و حساسیت دستگاههای پالسی به این مواد کمتر از سیستم های دیگر است.

تصویری نقطه زن

گنج یاب تصویری نقطه زن به دسته ای از گنج یاب ها گفته میشود که که علاوه بر قابلیت تشخیص فلز قادر هستند تا محل دقیق آنها را در زیر زمین مشخص کنند. در بسیاری از موارد پس از حفر زمین و بردن فلزیاب به عمق، مشاهده می شود که دستگاه اصطلاحا گیج شده و خطا میزند. برای حل این مشکل قابلیتی به نام نقطه زنی را در دستگاه های نسل جدید به کار می برند. با استفاده از این تکنولوژی دستگاه قادر خواهد بود تا محل دقیق اهداف را در زیر زمین و با حداقل خطا مشخص کند.

تصویری شعاع زن

برخی از گنج یاب های تصویری دارای قابلیتی به نام شعاع زنی می‌باشند که برای کاوش در محیط های وسیع و باز به کار می رود. با استفاده از این قابلیت قادر نخواهد بود تا محل دقیق اهداف را مشخص کنید اما می توانید محدوده ی تقریبی آنها را به دست آورید. این ویژگی هنگامی کاربرد دارد که قصد دارید تا یک محیط وسیع را در حداقل زمان ممکن کاوش کنید. دستگاه های امروزی ها در هستند تا شعاعی معادل ۵ هزار متر را جستجو کنند.

تصویری مگنومتر

سنسورهای مگنتومتر قادر هستند تا انواع فلزات آهنی را در زیر زمین تشخیص داده و به اپراتور فلزیاب هشدار دهند. اطلاعات دریافتی از این سنسور ها توسط یک نرم افزار واسط پردازش شده و به صورت تصویری رنگی نمایش داده می شود. گنج یاب تصویری مگنومتر دارای دقت و حساسیت بسیار مناسبی می باشد و از عمق کاوش مناسبی نیز بهره مند است.

قیمت انواع گنج یاب تصویری

[table “3” not found /]

شاید دوست داشته باشید:

معدن یاب ایرانی حرفه ای با قابلیت های ویژه

معدن یاب چیست ؟ همانطور که از اسم دستگاه معدن یاب مشخص است، یک دستگاه برای کشف معادن در امکان مختلف است که دارای پیچیدگی های بسیار و انواع مختلفی می باشد. همانطور که می دانید کشور ایران یکی از معدنی ترین کشور های جهان است به همین علت عرصه معدن یابی در آن رواج […]

خرید دفینه یاب

خرید دفینه یاب یافتن دفینه و اشیای باستانی یکی از سرگرمی ها و مشاغلی است که دارای طرفداران زیادی بوده و این روزها بسیار مورد توجه افراد در سراسر جهان قرار گرفته است. اما یکی از مهم ترین اصل در این حرفه، توانایی رسیدن و یافتن اهداف است، در نگاه اول این مسئله امری محال […]

خرید فلزیاب اورجینال

خرید فلزیاب اورجینال خرید فلزیاب اورجینال تاثیر زیادی در کاوش ها و در افزایش دقت و یافتن سریع تر اهداف خواهد گذاشت، همانطور که می دانید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب ها دستگاه های حساسی بوده و کمترین تغییر و یا کاهش قدرت موجب افزایش درصد خطا در آنها گردیده و به موجب دریافت […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button